RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP BAR1306 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP BAR1306 39 Inch Bar Adaptor for 18 Pan Openings and Stainless Steel
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP BAR1306 |
| Manufacturer Part # | RP BAR1306 |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.01" |
| Depth | 39" |
| Weight | 1.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP BAR1306 Bar Adaptor 18 Pan Opening Front&back
