RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP BAR1302 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP BAR1302 13.39 Inch Adapter Bar Drawer for Panera
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP BAR1302 |
| Manufacturer Part # | RP BAR1302 |
| Height | 2.15" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 3.8" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP BAR1302 Adapter Bar Drawer 13 .39 X 0.91 Panera
