RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP BAR1301 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP BAR1301 0.9 Inch Weld-In Bar Adapter for Panera 27 Drawer
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP BAR1301 |
| Manufacturer Part # | RP BAR1301 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 20.6" |
| Weight | 0.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP BAR1301 Bar Adapter Weld In Panera 27 Drawer
