Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell aftermarket countertop food display parts and accessories.
- Engineered to match existing Randell units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Randell RP BAR1205 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP BAR1205 12 1/2 Inch Horizontal Bar Adaptor Durable Metal
| Fits with Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP BAR1205 |
| Manufacturer Part # | RP BAR1205 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP BAR1205 Bar Adaptor 12 1/2" Horizontal
