RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP BAR1203 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP BAR1203 20.63 Inch Bar Adapter 14 Gauge Steel with 2 Bends
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP BAR1203 |
| Manufacturer Part # | RP BAR1203 |
| Height | 0.85" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 20.55" |
| Weight | 0.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP BAR1203 Bar Adapter 20.63 In 14 Ga 2 Bends (h