RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell -RP BAR07K countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell -RP BAR07K 20 3/4 Inch Bar Adaptor Corrosion-Resistant Metal
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | -RP BAR07K |
| Manufacturer Part # | -RP BAR07K |
| Height | 0.55" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 20.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell -RP BAR07K Bar Adaptor 20 3/4" X 3/ 4"
