RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP BAR0100 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP BAR0100 20 1/2 Inch Divider Bar Stainless Steel with Durable Construction
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP BAR0100 |
| Manufacturer Part # | RP BAR0100 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.1" |
| Depth | 20.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP BAR0100 Divider Bar 20 1/2" X 7/8"
