FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP ASY0101 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP ASY0101 18 Inch Track Left Frame Assembly Corrosion Resistant
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP ASY0101 |
| Manufacturer Part # | RP ASY0101 |
| Height | 1" |
| Width | 18.45" |
| Depth | 18.8" |
| Weight | 3.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP ASY0101 Track Left Frame Assy Rm Nsf 7 Az (4 Pi
