RestaurantSupply.com is your trusted source for Randell countertop food display parts and accessories.
- Authorized Randell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Randell RP ADP1107 countertop food display parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Randell RP ADP1107 7.95 Inch Stainless Steel Soup Adaptor Liquid Transfer
| Manufacturer | Randell |
|---|---|
| Model Number | RP ADP1107 |
| Manufacturer Part # | RP ADP1107 |
| Height | 3" |
| Width | 7.95" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 1.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Randell RP ADP1107 Soup Adaptor Randell