Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints RP-002-40 Roll Pin Steel 1 Inch for Food Processing Equipment
Item:
#1491469
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | RP-002-40 |
| Manufacturer Part # | RP-002-40 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints RP-002-40 Roll Pin Steel 1 Inch for Food Processing Equipment
$0.82
Unit price
/
Unavailable
