Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints RP-002-36 Roll Pin 0.15 Inch Diameter Hardened Steel OEM Component
Item:
#1491560
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | RP-002-36 |
| Manufacturer Part # | RP-002-36 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.15" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints RP-002-36 Roll Pin 0.15 Inch Diameter Hardened Steel OEM Component