Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints RP-002-35 1.06 Inch Alloy Roll Pin for Machinery Assembly
Item:
#1491468
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | RP-002-35 |
| Manufacturer Part # | RP-002-35 |
| Height | 0.31" |
| Width | 1.06" |
| Depth | 2.13" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints RP-002-35 1.06 Inch Alloy Roll Pin for Machinery Assembly
$1.49
Unit price
/
Unavailable
