Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints RP-002-27 3.65 Inch Roll Pin OEM Part High-Grade Steel
Item:
#1491559
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | RP-002-27 |
| Manufacturer Part # | RP-002-27 |
| Height | 0.6" |
| Width | 3.65" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints RP-002-27 3.65 Inch Roll Pin OEM Part High-Grade Steel
$0.81
Unit price
/
Unavailable
