RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart RP-002-26 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart RP-002-26 0.2 Inch Diameter Roll Pin High-Tensile Steel
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | RP-002-26 |
| Manufacturer Part # | RP-002-26 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart RP-002-26 Roll Pin
