Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints RP-002-12 3.4 Inch Roll Pin OEM Fastener Steel for Gear Assembly
Item:
#1491463
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | RP-002-12 |
| Manufacturer Part # | RP-002-12 |
| Height | 0.95" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints RP-002-12 3.4 Inch Roll Pin OEM Fastener Steel for Gear Assembly
$0.16
Unit price
/
Unavailable
