Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints RP-002-08 2 Inch Roll Pin High Strength Steel Fastener
Item:
#1491554
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | RP-002-08 |
| Manufacturer Part # | RP-002-08 |
| Height | 0.8" |
| Width | 2" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints RP-002-08 2 Inch Roll Pin High Strength Steel Fastener
$0.61
Unit price
/
Unavailable