- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints ROU7001522 18 Inch Tall Bun Feeder with Stainless Steel Finish
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | ROU7001522 |
| Manufacturer Part # | ROU7001522 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 24" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints ROU7001522 Tall Bun Feeder