Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for APW aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing APW units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket APW ROU7000652 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW ROU7000652 1.7 Inch Relay Kit 50A 24-280VAC to 3-32 VDC with Connections
| Fits with Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | ROU7000652 |
| Manufacturer Part # | ROU7000652 |
| Height | 1" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 2.3" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Roundup - AJ Antunes ROU7000652 Relay Kit 1-3/4" X 2-1/4" 4 Connections 1-7/8" Mt Ctrs, 50a/24-280vac 3-32 Vdc., Roundup, Toaster Vct-(20 100 200 2000) Mt-12, Broiler Vhb-b, Warmer Series Pbd Dch Dfw, Steamer Tbs-(1rr 2rr 1x 2x) Mec-6 Es-60
