Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints ROU7000235 8 Inch Dual Pressure Regulator Kit Metal Durable with Calibration
Item:
#1851676
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | ROU7000235 |
| Manufacturer Part # | ROU7000235 |
| Height | 6.7" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 12.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints ROU7000235 8 Inch Dual Pressure Regulator Kit Metal Durable with Calibration
$751.14
Unit price
/
Unavailable
