RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 89559 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 89559 Motor 6.75 Inch Electric OEM Component for MP350 MP450
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 89559 |
| Manufacturer Part # | 89559 |
| Height | 6.35" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 9.45" |
| Weight | 12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 89559 Motor (mp350/mp450/