Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints ROB102709 Screw Cover 1.65 Inch Impact-Resistant Polymer Gray
Item:
#1851528
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | ROB102709 |
| Manufacturer Part # | ROB102709 |
| Height | 0.15" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 2.9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints ROB102709 Screw Cover 1.65 Inch Impact-Resistant Polymer Gray
