Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle aftermarket steam tables and food wells.
- Engineered to match existing Prince Castle units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Prince Castle RNC-9531N346 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle RNC-9531N346 3.5 Inch Temperature Control with Cap 37 Inch Silver Finish
| Fits with Manufacturer | Ranco |
|---|---|
| Model Number | RNC-9531N346 |
| Manufacturer Part # | RNC-9531N346 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ranco RNC-9531N346 Temp Control. 20 - 42f, Cut In 39f Cut Out 26f, Cap 37", Silver King
