RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer RN20-63ME mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer RN20-63ME Crank Shaft Alloy for Commercial Mixers with Corrosion Resistant Finish
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | RN20-63ME |
| Manufacturer Part # | RN20-63ME |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer RN20-63ME Crank Shaft