RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer RN20-50.6 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer RN20-50.6 Drive Shaft Hardened Steel for Varimixer Mixers
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | RN20-50.6 |
| Manufacturer Part # | RN20-50.6 |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 7.05" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer RN20-50.6 Drive Shaft