RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer RN20-30.3Z mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer RN20-30.3Z 3.7 Inch Shaft Mechanical OEM Stainless Steel Component
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | RN20-30.3Z |
| Manufacturer Part # | RN20-30.3Z |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 11.8" |
| Weight | 3.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer RN20-30.3Z Shaft
