RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer food prep supplies.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer RN20-101Z food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer RN20-101Z 2.75 Inch Needle Bearing OEM Corrosion Resistant
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | RN20-101Z |
| Manufacturer Part # | RN20-101Z |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer RN20-101Z Needle Bearing
