RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco RMB.14L countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco RMB.14L 14 Inch Recessed Food Warmer Electric Stainless Steel with Infinite Temperature Control
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | RMB.14L |
| Manufacturer Part # | RMB.14L |
| Height | 2.9" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 18.2" |
| Weight | 2.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco RMB.14L 14" Rem 120v (2)infin (2)pilot