FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend R35-0230UL commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend R35-0230UL 0.45 Inch OEM Circuit Protection Fuse to Southbend Chiller
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | R35-0230UL |
| Manufacturer Part # | R35-0230UL |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 2.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend R35-0230UL 690v Fuse For Sbgbf 5p Chiller