RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air R3313-151 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air R3313-151 1.05 Inch OEM Shelf Clip Max for Turbo Air Refrigeration
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | R3313-151 |
| Manufacturer Part # | R3313-151 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.45" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air R3313-151 Shelf Clip Max