RestaurantSupply.com is your trusted source for Dormont cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont R325N32-0711-08BX cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dormont R325N32-0711-08BX 1/2 Inch Appliance Pressure Regulator Gas Durable
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | R325N32-0711-08BX |
| Manufacturer Part # | R325N32-0711-08BX |
| Height | 3.5" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dormont R325N32-0711-08BX 1/2 In X 1/2 Nat Gas Appliance Pressure
