RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride bakery deck ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride R3200A bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride R3200A 3.1 Inch Solenoid Gas Valve Single Stage Stainless Steel
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | R3200A |
| Manufacturer Part # | R3200A |
| Height | 2" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride R3200A Solenoid Gas Valve Sngl Xg S
