RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride R3196A commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride R3196A 3/8 Inch 45 Inch Gas Hose Assembly with Corrosion Resistant Fittings
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | R3196A |
| Manufacturer Part # | R3196A |
| Height | 4.75" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 12.35" |
| Weight | 3.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride R3196A 3/8x45 Lp Gas Hose Assy
