RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride R3103X commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride R3103X 6.15 Inch Flue Deflector Gas Stainless Steel with Bracket
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | R3103X |
| Manufacturer Part # | R3103X |
| Height | 6.05" |
| Width | 6.15" |
| Depth | 12.95" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride R3103X Flue Deflectr Wo/bracket 6 Gp/
