RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride R3091X commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride R3091X 0.35 Inch Gas Spud with Precision Orifice #48
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | R3091X |
| Manufacturer Part # | R3091X |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride R3091X Orifice #48 Lp Gas Spud #2
