FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer R30-33.5 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer R30-33.5 5.5 Inch OEM Bayonet Shaft to Secure Mixer Connection
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | R30-33.5 |
| Manufacturer Part # | R30-33.5 |
| Height | 2.45" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 11.45" |
| Weight | 3.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer R30-33.5 Bayonet Shaft (2 Pin)
