RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer food prep supplies.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer R30-32 food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer R30-32 Width 3.05 Inch Rim Pinion Lower Stainless Steel OEM Gear
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | R30-32 |
| Manufacturer Part # | R30-32 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer R30-32 Rim Pinion (lower)
