Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints R2904 6 Inch Drip Pan Assembly Gas Stainless Steel with Descriptors
Item:
#1216831
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R2904 |
| Manufacturer Part # | R2904 |
| Height | 2.15" |
| Width | 6" |
| Depth | 27.6" |
| Weight | 3.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints R2904 6 Inch Drip Pan Assembly Gas Stainless Steel with Descriptors