RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer food prep supplies.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer R27-63Z food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer R27-63Z 3.4 Inch OEM Crank Shaft Steel for Bakery and Dairy
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | R27-63Z |
| Manufacturer Part # | R27-63Z |
| Height | 2.3" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer R27-63Z Crank Shaft Complete