RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer R27-227Z mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer R27-227Z 3.1 Inch Clamp Ring Motor Pulley - Durable Metal Construction
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | R27-227Z |
| Manufacturer Part # | R27-227Z |
| Height | 1.1" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer R27-227Z Clamp Ring Motor Pulley
