RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett R2666 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett R2666 5.35 Inch 120 Min Timer for Commercial Kitchens with Stainless Steel
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R2666 |
| Manufacturer Part # | R2666 |
| Height | 3.25" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R2666 120 Min 230v 60hz Timer
