Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Lincoln R26-Y001 1 Inch Door Handle Strike Only for Alto-shaam Lincoln
| Fits with Manufacturer | Component Hardware Group |
|---|---|
| Model Number | R26-Y001 |
| Manufacturer Part # | R26-Y001 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Component Hardware Group R26-Y001 Door Handle Strike Only, Strike 3/4" X 2 3/8" 1 1/2" Mount Hole Centers, For Latch Part #22-1078 22-1101, Series R26, Alto-shaam Food Warmer 500-10 500-20 500-30, Lincoln Oven Series 1000 1200
