RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer R20-52 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer R20-52 1 Inch Stainless Steel Gear Shaft with Durable Design
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | R20-52 |
| Manufacturer Part # | R20-52 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer R20-52 Gear Shaft