RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer mixer parts and accessories.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer R15-18Z mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer R15-18Z 4.4 Inch Bearing Bracket Assembly for Commercial Mixers
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | R15-18Z |
| Manufacturer Part # | R15-18Z |
| Height | 3.75" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 3.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer R15-18Z Bearing Bracket Assembly
