RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer food prep supplies.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer R15-13.1Z food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer R15-13.1Z 6.05 Inch Motor Pulley Assembly for Bakery Mixers
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | R15-13.1Z |
| Manufacturer Part # | R15-13.1Z |
| Height | 4.1" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 3.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer R15-13.1Z Motor Pulley Asm (btm 1/2)
