RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer food prep supplies.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer R15-103 food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer R15-103 4.5 Inch Durable Bearing for Varimixer Equipment
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | R15-103 |
| Manufacturer Part # | R15-103 |
| Height | 1.4" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 6.05" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer R15-103 Bearing
