Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints R1278 2.25 Inch Rivet Pop 1/8 Diameter Stainless Steel
Item:
#1213726
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R1278 |
| Manufacturer Part # | R1278 |
| Height | 0.3" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints R1278 2.25 Inch Rivet Pop 1/8 Diameter Stainless Steel
$9.63
Unit price
/
Unavailable