RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett R11008 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett R11008 3/8 Inch Diameter with 1/8 Inch Wall 5 Foot Hose
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R11008 |
| Manufacturer Part # | R11008 |
| Height | 1.55" |
| Width | 12.8" |
| Depth | 14.2" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R11008 3/8x1/8wal Cut 5ft Hose
