Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints R10732 7.85 Inch Bottle Deliming Equipment Stainless Steel with Durability
Item:
#1215221
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R10732 |
| Manufacturer Part # | R10732 |
| Height | 7.85" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 13.3" |
| Weight | 1.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints R10732 7.85 Inch Bottle Deliming Equipment Stainless Steel with Durability
