Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints R10627 Bushing 3/8m Bra 1/4f Stainless Steel Connector
Item:
#1212458
Technical details
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R10627 |
| Manufacturer Part # | R10627 |
| Height | 0.65" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 0.7" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints R10627 Bushing 3/8m Bra 1/4f Stainless Steel Connector
