- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Blodgett R1013 20 Inch Stainless Steel Rack for Cos 20 Commercial Ovens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | R1013 |
| Manufacturer Part # | R1013 |
| Height | 0.63" |
| Width | 20.75" |
| Depth | 26" |
| Weight | 5.84 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett R1013 Rack S/s Prss20 For Cos 20
